+420 597 575 211

Logistik/čka skladových operací BRANDÝSEK

35.000 - 40.000,-Kč  / měsíc

Popis pozice – náplň práce

  • řídí příjem, uskladnění a vyskladnění zboží v různých teplotních režimech
  • zodpovídá za efektivní využití pracovníků a techniky
  • provádí potřebné analýzy z datových výstupů skladového sw a navrhuje a nastavuje procesy ve skladu
  • vyhodnocuje výkony procesů a pracovníků, podílí se na stanovení a přiznávání motivačních složek mzdy pracovníků

Požadavky na osobu

  • středoškolské vzdělání s maturitou (výhodou vzdělání v logistice, VŠ)
  • výborná IT gramotnost, zejména dovednost práce v MS Excel a skladovacích informačních systémech (WMS) a komunikačních sw
  • 3 roky praxe na obdobné pozici (vedoucí nebo analytik ve skladu)
  • široká časová flexibilita (občas tři směny a víkendová podpora)
  • schopnost vést a spolupracovat v týmu, vysoké pracovní nasazení
  • odolnost vůči stresu, výborná komunikace a písemné vyjadřování v českém jazyce, schopnost popisovat srozumitelně procesy pro ostatní
  • komunikativní znalost angličtiny výhodou

Nabízíme

  • mzdu s motivačními odměnami, přiměřeně flexibilní pracovní dobu
  • 25 dní dovolené, stravenkový paušál, výhodné zaměstnanecké nákupy
  • prostředí stabilní společnosti s historií
  • mobilní telefon i k osobním účelům

Životopisy prosím zasílejte na email: kerpl.miroslav@pharmos.cz.

Vybrané kandidáty/tky pozveme na úvodní pohovor, provedeme a seznámíme s pracovištěm. Možnost nástupu ihned nebo dle domluvy.